Jak se stát členem?

Online registrace se připravuje

Online registrace pro rok 2021 se zatím ještě připravuje. Pokud už nemůžete dočkat až se k nám připojíte, kontaktujte nás pomocí našeho kontaktního formuláře, emailem na info@vystavnimorcata.cz, nebo na facebooku a my se vám ozveme!
Administrátor

Proces registrace

Proces registrace je jednoduchý a podobný jakékoliv jiné registraci na internetu. V případě problémů s online registrací vám s ní rádi pomůžeme a dokočíme jí s vámi například po telefonu nebo po mailu. Taktéž nás kontaktujte pokud by došlo k nějakému problému s platbou.

Celý proces registrace jde rozdělit do 4 jednoduchých akcí které je třeba udělat:

Začátek registrace

Registraci začnete kliknutím na tlačítko registrovat kdekoliv na stránkách. Dostanete se přes něj na registrační formulář.

 

Výběr členství

Na registračním formuláři vyplníte základní kontaktní údaje jako: Email, informace o vás a vyberte si typ členství. Na základě těchto údajů se vám spočítá celková cena.

Potvrzení emailu

Dostanete email a v něm je odkaz, na který musíte kliknout pro potvrzení registrace. V emailu budou i platební údaje.

Provedení platby

Provedete platbu na základě údajů z emailu a počkáte na potvrzení registrace. Naši administrátoři platbu ověří a do týdne vám registraci finálně potvrdí.

Až bude registrace funkční, budete na ní moci přejít například kliknutím na následující tlačítko

Jak na různé změny a úpravy v členství?

Nový člen se může připojit kdykoliv během roku. Platí pro něj standardní výše příspěvků. Navíc ale platí registrační poplatek. Aktivace účtu je provedena až po připsání platby.

Stávající člen prodlouží členství tak, že v lednu zaplatí příspěvky na příslušný kalendářní rok viz sekce datum splatnosti. Například členské poplatky na kalendářní rok 2021 je třeba zaplatit tak, aby se nejpozději 31.1.2021 připsali na účet organizace.

Pokud částka nebude připsána v předepsaném termínu, vaše členství bude pozastaveno, pokud ho budete chtít obnovit, je třeba uhradit navíc registrační poplatek, jako u první registrace.

V případě, že jste nezaplatili včas příspěvky, nebo máte z nějakého důvodu členství pozastavené a chcete ho odblokovat, kontaktujte nás a my vám pomůžeme s jeho odblokováním. Samozřejmě, pokud jste tak již neučinili, bude třeba zaplatit členské příspěvky v plné výši na rok, kdy chcete členství odblokovat.

Pokud chcete změnit typ členství, kontaktuje nás a napište nám tyto základní údaje:

  • Jaký typ členství chcete nastavit: Přidružené, Řádné nebo Zahraniční
  • Premium členství: Ano nebo Ne
  • Rok narození

Dořešíme s vámi výši platby a vše potřebné po emailu.

 

Pokud chcete zrušit členství máte dvě možnosti:

  1. Stačí další rok nezaplatit poplatky a my vám automaticky účet v nezaplaceném roce zablokujeme
  2. V případě, že z nějakého důvodu chcete zrušit členství v průběhu zaplaceného roku, kontaktujte nás prosím a vše s vámi vyřídíme emailem. Členské příspěvky ani jejich část v takovém případě nevracíme.

Členské příspěvky na kalendářní rok 2021

  • Zeleně jsou odlišeny typy členství z nichž lze vybrat vždy jen  jednu variantu.
  • Oranžovou jsou označeny další doplatky, které se mohou, ale nemusí přidat k finální částce, kterou je třeba zaplatit

Řádný člen


Pokud nejste členem v jiné chovatelské organizaci, vyberte tuto možnost a my z vašeho členství budeme odvádět příspěvky ČSCH.

Cena

700 Kč /445 Kč*


Přidružený člen


Pokud platíte členské příspěvky ČSCH v jiné organizaci a chcete být zároveň členy i u nás, zvolte tento typ členství.

Cena

380 Kč / 250 Kč*


Zahraniční člen


Tento typ členství je určen pro členy s trvalým bydlištěm nebo občanstvím mimo Českou republiku. Jeho součástí je i známka pro ČSCH.

Cena

820 Kč / 600 Kč*


Registrace


Jednorázový poplatek za registraci. Platí se pouze při první registraci nového člena nebo při obnovení zablokovaného členství .

Doplatek

+ 200 Kč


Prémium členství


Platí se 1x ročně společne se členstvím a přináší další výhody a prémiové funkce na stránkach a ještě větší slevy na naše akce.

Doplatek

+ 300 Kč

* Zvýhodněné členství pro mladé chovatele do 18 ti let. Pokud chovateli bude 18 v daném roce za který chce zaplatit poplatky platí ještě toto zvýhodněné členství.

Platební údaje

Platby

Nový člen v příchozím potvrzovacím emailu obdrží odkaz, jehož proklikem dokončí registraci. Jakmile bude z vaší strany registrace dokončená, obdržíte od nás email s instrukcemi pro platbu.

Stávající člen se řídí instrukcemi z předchozí platby. Údaje o výši poplatků a instrukce budou zobrazeny i ve Vašem profilu. V případě jakýchkoliv požadavků na úpravu či změnu členství, nás prosím kontaktujte na info@vystavnimorcata.cz

Datum splatnosti

Poplatky se platí na jeden kalendářní rok. Příspěvky je potřeba zaplatit vždy do konce ledna toho roku, na který je platíte. Například členské poplatky na kalendářní rok 2021 je třeba zaplatit tak, aby se nejpozději 31.1.2021 připsaly na účet organizace

Pokud částka nebude připsána v předepsaném termínu, vaše členství bude pozastaveno a pokud ho budete chtít obnovit, je třeba uhradit navíc registrační poplatek, jako u první registrace.

Připsání platby

Převod platby a její zpracování může trvat několik dnů.

Pokud není vaše členství v databázi prodlouženo či scháleno více než 14 dnů po uhrazení, kontaktujte emailem pověřené členy výboru jakubliska@vystavnimorcata.cz nebo misa.karasova@vystavnimorcata.cz

Členské průkazy jsou rozesílány ihned, jakmile je obdržíme z ČSCH.